Kruhy

Projekt Kruhy odstartoval v roce 2017 a má za sebou už třetí ročník. Hlavní ideou Kruhů je vytvořit prostředí, v němž se můžou studenti prvních ročníků bakalářského studia mezi sebou pohodlně seznámit a získat tak kamarády, se kterými budou nejen studovat, ale také trávit volný čas.
V každém kruhu je přibližně deset lidí, kterým je přidělen guide. To je starší student, jenž je provede prvním semestrem studia - upozorní na překážky, které by je mohly potkat, podělí se například o studijní materiály, ale také tipy, kde se dobře najíst a napít, jak si zařídit co nejrychleji Lítačku, kde kupovat skripta atd.
Zkrátka jsme chtěli, aby se studenti prvního ročníku hned od začátku studia cítili na fakultě jako doma.

Proč se přidat do kruhu

Přátelé

Dostal ses na VŠE ze své střední sám a kamarádi se rozutekli na jiné vysoké? Neklesej na mysli, v kruhu poznáš svoje spolužáky, se kterými budeš chodit na cvičení a můžeš mezi nimi najít nové kamarády.

Tipy a triky

Starší student z tvého oboru, který kruh vede, Ti poradí, kde sehnat skripta, výpisky, kam si zajít na dobrý oběd nebo kávu, jak ušetřit díky ISIC, kde a jak zařídit lítačku a hromadu dalších tipů.

Vyšší pravděpodobnost dostudování

Zaspat na ranní cvičení je nepříjemné, ale stát se to může. Pokud cvičící zrovna říkal nějaké extrémně důležité informace ke svému předmětu, díky kruhu se je taky dozvíš - určitě na cvičení došel alespoň jeden člověk, který patří k tvému kruhu a ty se ho můžeš v klidu zeptat! Takže diplom je v suchu.

Naši průvodci

Viki
Viki Aplikovaná informatika
Váša
Váša Aplikovaná informatika
Tomíno
Tomíno Aplikovaná informatika
Honza
Honza Aplikovaná informatika
Šárka Aplikovaná informatika
Karel
Karel Aplikovaná informatika
Kryštof
Kryštof Aplikovaná informatika
Míla
Míla Informační média a služby
Tom
Tom Multimédia v ekonomické praxi
Joffrey
Joffrey Multimédia v ekonomické praxi