Kruhy

Kruhy jsou projekt, který odstartoval v roce 2017 a má za sebou už třetí ročník. Hlavní ideou Kruhů bylo vytvořit prostředí, v němž se můžou noví studenti prvních ročníků bakalářského studia pohodlně mezi sebou seznámit a získat tak kamarády, se kterými budou nejen studovat, ale také se potkávat mimo školu.
Každý kruh čítá okolo deseti lidí a je jim přidělen guide, starší student, jenž je provede prvním semestrem studia - upozorní na překážky, které by je mohly potkat, podělí se např. studijní materiály, ale také tipy, kde se dobře najíst a napít, jak si zařídit co nejrychleji lítačku, kde kupovat skripta atd.
Zkrátka jsme chtěli, aby se studenti prvního ročníku hned od začátku studia cítili na fakultě jako doma.

Proč se přidat do kruhu

Přátelství

Dostal ses na VŠE ze své střední sám a kamarádi se rozutekli na jiné vysoké? Neklesej na mysli, v kruhu poznáš svoje spolužáky, se kterými budeš chodit na cvičení a můžeš mezi nimi najít svoje další kamarády.

Tipy a triky

Starší student z tvého oboru, který kruh vede, ti poradí, kde sehnat skripta, výpisky, kam si zajít na dobrý oběd nebo kávu, jak ušetřit díky ISIC, kde a jak zařídit lítačku a hromadu dalších tipů.

Vyšší pravděpodobnost dostudování

Zaspat na ranní cvičení je nepříjemné, ale stát se to může. Pokud cvičící zrovna říkal nějaké extrémně důležité informace ke svému předmětu, díky kruhu je taky zjistíš - určitě na cvičení došel alespoň jeden člověk, co k tobě do kruhu patří, a ty se ho můžeš v klidu zeptat! Takže diplom je v suchu.

Naši průvodci

Viki
Viki Aplikovaná informatika
Váša
Váša Aplikovaná informatika
Nasťa
Nasťa Aplikovaná informatika
Tomíno
Tomíno Aplikovaná informatika
Šárka
Šárka Aplikovaná informatika
Dan
Dan Aplikovaná informatika
Karel
Karel Aplikovaná informatika
Elí
Elí Informační média a služby
Míla
Míla Informační média a služby
Tom
Tom Multimédia v ekonomické praxi
Terka
Terka Multimédia v ekonomické praxi