Pro partnery

4FIS je studentský spolek s největším dosahem na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze.
Každým rokem roste a oslovuje stále více studentů, pro které je již od roku 2018 jistotou toho správného vysokoškolského života. Léta strávená na vysoké škole jsou o seznamování, poznávání nových lidí, kteří vždy dokážou pomoci, spolupráci, zábavě a zjišťování, kterou cestou se v kariéře vydáme.
S každým z těchto aspektů studentům 4FIS pomáhá během celého studia.

Proč být naším partnerem

PROJEKTY A WORKSHOPY

Vymýšlení nových projektů, workshopů a konceptů ve studentském prostředí s podporou vaší firmy/značky a lidí z praxe.

PROPAGACE

každoročně velký zásah mezi studenty napříč všemi zájmy, Váš produkt se může mimo jiné objevit i na našich sociálních sítích a stát se i součástí našich offline akcí

POTENCIÁLNÍ ZAMĚSTNANCI

Stáže, trainee programy anebo zajímavé volné pozice pro studenty - poskytneme Vám prostor a rádi k Vám nasměrujeme správné lidi.

Co ve 4FIS děláme

Mentoring

Projekt Kruhy pomáhá nově nastupujícím studentům se zvládnutím prvního roku studentského života. Každý jsme si prošli prvními týdny na vysoké škole, proto my - starší studenti pomáháme prvákům s adaptací a předáváme cenné rady.

Vzdělávání nad rámec

Ačkoliv vyučující dávají do výuky mnoho, ne vždy zvládají pokrýt všechno, co v praxi studenti budou potřebovat. Pro zájemce tedy pořádáme worshopy a vzdělávací přednášky, kde se studenti dozví to, co je zajímá na reálných příkladech z praxe a známých firem.

Poskytování volnočasových aktivit

Nejeden student si občas musí odpočinout a bavit se mimo prostory školy v nenucené atmosféře. Ať už se vzájemně pobavíme a poznáme na seznamovacích kurzech nebo se sejdeme na našem pub kvízu, LAN-party, koncertu a či jiných akcích, Vždy se účastníci dobře pobaví a seznámí napříč fakultou i celou školou.

Staňte se naším partnerem

Pokud vás zaujaly naše aktivity a chtěli byste se stát naším partnerem, neváhejte se a kontaktuje nás.